. . . . . .
  ŞİŞME OYUN PARKI
  ŞİŞME KAYDIRAK
  ŞİŞME ZIPZIP
  ŞİŞME ÇADIR
  ŞİŞME HAVUZ
  WATERBALL - YÜRÜME TOPU
  İNTERAKTİF OYUNLAR
  ŞİŞME RODEO
  ŞİŞME REKLAM BALONLARI
  ŞİŞME DENİZ-HAVUZ OYUNLARI
  ŞİŞME SİNEVİZYON BİLLBOARD
  ŞİŞME YARIŞ PİSTİ
  ŞİŞME YOL KEMERİ
  ŞİŞME PAİNTBALL SAHASI-ŞİŞME SİPER
  ŞİŞME TOP HAVUZU
  ŞİŞME MASKOT
  ŞİŞME IŞIKLI DEKORATİF BALON
  ŞİŞME YER BALONU
  ŞİŞME ÇARPIŞAN BOT
  ŞİŞME ALAN KAPATMA SİSTEMLERİ
 
  SOFT PLAY
  TOP HAVUZLARI
  İÇ MEKAN OYUN PARKLARI
 
TENİS KORTU KAPATMA

Tenis Kortu Kapatma Projelendirme

Öncelikle kapanacak olan yerin uzman personellerimiz tarafından keşfi yapılır. Zemin etütü  ve bölgenin hava şartları analiz edilerek kapalı tenis kortunun  tasarımı bilgisayar ortamında gerçekleştirilir. Müşteriye sunumu yapılır.Sunumun  onayı alındıktan sonra alanın ölçülerine  göre kesilecek olan parcalar özen ve titizlikle  kesilir.Gerekli birleştirmeler özel  yapıştırma makinelerinde  yapıldıktan sonra tenis kort kapatma malzememizi paketleyerek uygulama yapılacak olan bölgeye sevkiyatını sağlıyoruz.

 Uzman teknik personellerimiz gerekli montajı hava şartlarına göre 1 ile 3 gün arasında gercekleştiriyor.

Tenis Kort Kapatmada Membran Seçimi

Tenis Kortu kapatma işlemi yapılacak olan bölgenin hava şartlarına göre en uygun malzemeyi tespit etmek gerekir. Aşırı kar yağışı ve şiddetli rüzgar alan bölgelerde FRANSIZ malı DICSON marka membran kullanıyoruz. Membranın m2 ağırlığı 900 gr gelmektedir ve üretici firma 10 yıl garanti vermektedir. Ayrıca firmamızın  uygulamasına 24 ay garanti veriyorz.

Tenis Kortu Kapatmada Blower Seçimi

Tenis kortu kapatmada kullanılacak olan motorun seçimini yapmak için  kapalı alanın içindeki  havanın hesaplamasını en doğru bir şekilde yapmak gerekir.Tenis kortu kapatmada kullanmış olduğumuz şişirme motoru yerli malı GAMAK markadır. Gamak motor markası dünyaca ünlü bir marka olduğu gibi ayrıca Mercedes firmasının motor aksamının en  büyük üreticilerindendir. Sağlam metal döküm gövdesi ve dayanıklı kayışları ile uzun yıllar sorunsuz kullanılabilecek niteliğe  sahiptir. Ses izolasyonu çok iyi yapılmış bir koruyucu kafese sahip olan şişirme motorları gerekli bakımlarını yaptıktan sonra kesintisiz kullanmaya devam edebilirsiniz.

Tenis Kortu Kapatma Sistemlerinde Elektrik Sarfiyatı

Bu sistemlerin sürekli şişmiş bir halde durması için şişirme motorları  sürekli çalışmak zorundadır. Bu da belli bir elektrik sarfiyatına sebep olur. Ne kadar elektrik harcadığını hesaplamak için gerekli hesaplamaları yaparız.Kapatılan alanın büyüklüğüne göre en doğru  hesaplamayı yapmak gerekir.Ortamala 1000 m2 ye kadar kapatılan alanın ortalama elektrik tükeketimi aylık 450 TL civarlarındadır. Hesaplamalarda bölgenin elektrik fiyatlarıda etkendir.

Tenis Kortu Kapatmada Montaj-Demontaj

Yapının büyüklüğüne göre 1 ile 5 gün arasında montajı sürmektedir. Alanın montaj yapılacak kısmında gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra 2 kişi ile birlikte çok rahat bir şekilde montaj yapılabilmektedir.Tesiste bulunan yapının demontaj ı ise 3-5 saat kadar kısa sürmektedir. Demontaj yapılan ürünün gerekli temizlik ve bakımları yapıldıktan sonra düzenli bir şekilde paket yapılır. Daha sonra tekrar kullanılacağı zaman paket tekrar açılarak gerekli montaj işlemleri yapılır.

Tenis Kortu Bakım-Onarım

Kullanmakta olduğumuz  DICSON marka membran bu konuda çok kaliteli ve bir o kadarda kendiliğinden temizlenebilme özelliğine sahiptir. Bu tip membranlar kolay temizlenir ve micro organizma barındırmayan membranlardır. Bu tip malzeme kullanılan kortlar uzun yıllar kullanılabilir

Ayrıca  dışarıdan gelebilecek saldırılara karşı (delinme,kesilme vs.) sizlere tamir kitini ücretsiz veriyoruz. Uzman personellerimiz alanının montajından sonra size tamir konusunda küçük bilgilendirmeler yapacaktır.

 


 
 • Anasayfa
 • Hakkımızda
 • Ürünler
 • Kiralama
 • Referanslar
 • İletişim
 • Telefon : +90 242 417 76 70
  Fax : +90 242 227 76 70
  e-mail : info@oyunsan.com
  MERKEZ : PINARLI MAHALLESİ ATATÜRK BULVARI NO: 211 / A-B
  AKSU / ANTALYA


  Copyright © 2013 | Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.